Kutyus előadás
.
Állatbarát óvodaként nagy örömmel és szeretettel fogadtuk intézményünkben a Vel-Vet Állategészségügyi Centrum munkatársait, Dr. Paál Csaba állatorvost és asszisztensét, Zajti-Zrínyi Anettet, akik egy kedves kutyus kíséretében látogattak el hozzánk.
Az érdekes és tanulságos előadás során a gyermekek játékos formában ismerkedhettek meg a felelős állattartás alapjaival, miközben azt is megtanulhatták, hogy milyen fontos odafigyeléssel, szeretettel és gondoskodással fordulni házi kedvenceink felé.
A program során a gyermekek örömmel találkoztak a kutyussal, meghallgathatták a szívdobogását, és játékos formában ismerkedtek meg a felelős állattartás fontosságával.
